Opinie Klientów

thumbnail_1_3_2.jpgW 2013 roku Ferrari Warszawa po raz kolejny powierzyło budowę stoiska targowego na MOTOR SHOW ekipie IDEA Expo. Zarówno projekt, jaki i wykonanie były na najwyższym profesjonalnym poziomie. Zamówienie zostało zrealizowane w zaplanowanym czasie i uwzględniało nasze indywidualne, często niestandardowe wymagania. Zespół IDEA Expo utrzymywał z nami stały kontakt, zarówno w fazie projektowej, następnie podczas budowy stoiska, jaki i w okresie Targów, kiedy wspierał nas dodatkową pomocą, dostarczając niezbędne wyposażenie do organizacji wieczornych eventów dla Klientów.

 

Stoisko Ferrari Warszawa było najpiękniejsze i najatrakcyjniejsze na MOTOR SHOW. Cieszyło się największym zainteresowaniem zwiedzających, nie odstępowały go tłumy.  thumbnail_ferrari.JPG

W ostatnim roku zdecydowaliśmy się na budowę stoiska wielorazowego zastosowania, które po Targach zostało zdemontowane i zdeponowane w magazynach MTP, tym bardziej że zamierzamy wracać do Poznania w następnych latach.

Szczególne podziękowania składamy projektantom stoiska, jak również naszemu osobistemu doradcy i opiekunowi.

 

Dante Cinque

Prezes Zarządu

Granturismo Italia Sp. z o.o.

 

 

thumbnail_logo_tim.jpgChciałam jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za współpracę przy projektowaniu, wykonaniu i montażu stoiska, oraz za pomoc we wszelkiego rodzaju tzw. nietypowych sprawach (catering, hostessa, dodatkowy montaż….)

Były momenty bardziej i mniej stresujące, raz wszystko szło zgodnie z planem innym razem coś nas zaskakiwało ale to co ważne – szukali Panowie wspólnie z nami rozwiązania!

Finalnie wszystko wyszło bardzo dobrze, stoisko podobało się zarówno  naszymthumbnail_tim.jpg klientom, jak i partnerom, pracownikom czy też innym osobom, które nas odwiedzały. Wszelkie nasze dodatkowe potrzeby udało się szybko zrealizować. To wszystko pozwoliło nam w komforcie pracować te kilka dni i skupić się  na tym co najważniejsze – czyli na jak najlepszym wykorzystaniu targów do nawiązania nowych kontaktów oraz budowania relacji z naszymi obecnymi klientami i partnerami.

Jeszcze raz więc dziękuję za profesjonalizm oraz chęć współpracy i pomocy nawet w stresujących momentach.

Barbara Matkowska-Włosek

Dyrektor Wydziału Marketingu

TIM SA

 

 

 

thumbnail_logo.JPGTargi BUDMA to kluczowe na polskim rynku wydarzenie dla branży budowlanej. Dlatego też firmy VELUX – światowego lidera w branży okien dachowych - nie może na nich zabraknąć. Działamy na rynku polskim już od ponad 20 lat, proponując  naszym klientom najlepsze rozwiązania w zakresie dostarczania światła i świeżego powietrza do pomieszczeń pod dachem, zgodnie przyświecającą nam  z dewizą „Gdzie światło, tam życie”.

 

W tym roku zdecydowaliśmy się powierzyć aranżację thumbnail_velux.jpgstoiska na targach BUDMA zespołowi  IDEA Expo. I to była dobra decyzja. Na naszym stoisku o powierzchni 200m2 poczuliśmy się dosłownie jak w niebie. Stoisko nie tylko zachwycało swoją urodą i nietypową konstrukcją, ale było także wygodne, funkcjonalne i sprzyjało nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Potwierdzeniem tego jest nagroda Acanthus Aureus, którą można otrzymać za koncepcję stoiska najbardziej przyczyniającą się  do realizacji strategii marketingowej firmy. Z pewnością udało nam się wyróżnić w gąszczu targowych stoisk i zaskoczyć targową publiczność i konkurentów.

 

Doceniamy też indywidualną opiekę konsultanta, który zadbał o każdy szczegół naszego wystąpienia. Dzięki temu po raz pierwszy mogliśmy całkowicie skupić się na przygotowaniu do targów i spotkaniach z klientami. Biorąc pod uwagę   profesjonalne podejście Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz tak  kompleksową i wszechstronną opiekę nad naszym udziałem w targach, poważnie bierzemy pod uwagę możliwość kontynuacji współpracy w przyszłości.

Agnieszka Cieśla

Marketing Communications  Manager

VELUX Polska Sp. z o.o.

 

 

 

thumbnail_logo_wfosigw.JPGChciałbym wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z IDEA Expo podczas realizacji stoiska Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu podczas targów POLEKO 2012.

Należy podkreślić jakość wykonanego stoiska, sposób i profesjonalizm realizacji na wszystkich etapach (od prac projektowych do thumbnail_wielkopolski_wfos_stoisko.jpgostatecznego wykonania), a przede wszystkim odpowiedzialność w dotrzymywaniu ustalonych terminów i uzgodnień technicznych. Na uwagę zasługuje również  komunikatywność, kompleksowa realizacja zleconych przedsięwzięć oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb i oczekiwań.

Raz jeszcze dziękujemy za wkład w naszą ekspozycję  podczas targów POLEKO 2012.

Marek Zieliński

Zastępca Prezesa Zarządu

WFOŚiGW w Poznaniu

thumbnail_logo_ncbir.jpgIDEA Expo mieliśmy okazję współpracować jużthumbnail_atomowy_rower3.jpg kilkakrotnie. Za każdym razem współpraca zakończona była pełym sukcesem. Stoiska przygotowane przez targowy zespół budowy stoisk, w związku z udziałem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w 16. Pikniku Naukowym oraz ITM Polska -  Innowacje Technologie Maszyny, prezentowały się bardzo profesjonalnie i przyciągały uwagę zwiedzających.

 

thumbnail_stoisko3.jpgPracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem, specjalistyczną wiedzą oraz umiejętnością doradzenia klientowi w kwestiach związanych z przygotowaniem i realizacją zleceń, m.in. wyborem i znakowaniem materiałów promocyjnych.

Polecamy IDEA Expo jako profesjonalnego wykonawcę i rzetelnego partnera do współpracy.

Karolina Lipka
Starszy Specjalista
Sekcja Informacji i Promocji
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

goldwell.jpgJuż po raz kolejny podczas Targów LOOK konstrukcję stoisk marek, których jesteśmy generalnym przedstawicielem w Polsce (GOLDWELL, KMS California, OLYMP i EFALOCK), powierzyliśmy targowemu zespołowi budowy stoisk, od niedawna funkcjonującemu pod nową marką IDEAEXPO.MTP. W tym roku nasze wystąpienie składało się z trzech przestrzeni prezentujących odrębne grupy produktów, z których każda wymagała innej koncepcji. 2.JPG

Szczególny nacisk położyliśmy na prezentację marki KMS California, debiutującej na Targach LOOK. Zależało nam na tym, by fryzjerzy poznali zalety produktów do stylizacji i pielęgnacji włosów KMS California w jak najszerszym aspekcie. Dlatego też nasze stoisko składało się ze sceny (prowadzone były na niej pokazy), części sprzedażowej, gdzie można było zakupić produkty, wygodnej przestrzeni do rozmów handlowych oraz stoiska PR.

olymp.jpgDrugie z naszych stoisk – OLYMP – dedykowane było wyposażeniu salonów fryzjerskich. Utrzymane w niezwykle eleganckiej stylistyce stoisko w rzeczywistości zaprojektowano jako gotowy do pracy salon fryzjerski. Naszym zdaniem nic nie działa na wyobraźnię tak dobrze, jak pokazanie sprzętu w gotowych aranżacjach.

Stoisko EFALOCK było natomiast typowym stoiskiem sprzedażowym, gdzie zwiedzający mogli na miejscu zakupić niemalże wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie.

 

Jesteśmy pełni podziwu dla profesjonalizmu zespołu IDEA Expo. Nasze stoiska zostały znakomicie zaprojektowane, dopasowane do potrzeb każdej marki i perfekcyjnie wykonane. Stoisko KMS California wygrało w plebiscycie Acanthus Aureus na najlepiej zaprojektowane stoisko odzwierciedlające koncepcję marketingową. Warte podkreślenia są partnerskie relacje przekładające się na stuprocentową pewność, że nasz udział w targach zawsze  przebiegał bez niespodzianek. Lata współpracy zbudowały  zaufanie, które trudno przecenić. Za Państwa pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

Wojciech Klimkiewicz

Dyrektor Handlowy

logo_arcelormittal.JPGZ przyjemnością pragniemy podziękować Państwu za owocną współpracę przy naszym kilkukrotnym udziale w targach poznańskich w charakterze wystawcy. Po przeanalizowaniu kilku ofert wybraliśmy Międzynarodowe Targi Poznańskie na projektanta i wykonawcę zabudowy naszych stoisk podczas targów BUDMA 2011 i 2012 oraz ITM METALFORUM 2011. Koncepcja i projekt były dostosowane do naszych potrzeb, a stoisko cieszyło się uznaniem nie tylko naszego personelu, ale co najwazniejsze naszych Gosci.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że za każdym razem projekt był dopasowany do zmiennej oferty kilku naszych linii produktowych, przy jednoczesnym zachowaniu wspólnej prezentacji plastycznej. jakośc wykonania zarówno samej zabudowy, jak również elementów grafiki dedykowanej były zawsze na najwyższym poziomie.arcelormittal.jpg

Cieszymy się, że nasze stoiska spotkały się z zainteresowaniem naszych Gości, z których część jeszcze wówczas nie była naszymi klientami. Uważamy, że praca Zespołu projektowego dobrze wpisała się w nasze działania marketingowe.

Z przyjemnością możemy polecić Zespół Projektowy Międzynarodowych targów Poznańskich jako wiarygodnego i rzetelnego partnera przy promocji firmy na targach branżowych. Planując kolejny udziała w imprezach targowychw Poznaniu będziemy prosić MTP o przedstawienie koncepcji zabudowy stoiska

Jan Deckert

Dyrektor Handlowy

thumbnail_bgz_logo.jpgDziękujemy zespołowi projektowemu Międzynarodowych Targów Poznańskich Sp. z o.o. za dotychczasowe zaangażowanie w przygotowanie wystąpień targowych Banku BGŻ. Korzystaliśmy kilkakrotnie ze wsparcia ww. firmy podczas wydarzeń skierowanych do segmentu agro, m.in. podczas targów POLAGRA i FARMA w Poznaniu oraz AGROTECH w Kielcach. Kompleksowy zakres współpracy każdorazowo obejmował projekt oraz zabudowę stoiska, jak również bieżącą dbałość o jego sprawne funkcjonowanie podczas imprezy targowej. Wszystkie powierzone zadania firma zrealizowała sprawnie i bez zarzutu, wykazując się profesjonalizmem – solidnością, terminowością, elastycznością i najwyższą sprawnością organizacyjną. Na podkreślenie zasługuje fakt umiejętnej współpracy z przedstawicielami Banku BGŻ, opartej na zrozumieniu naszych potrzeb na każdym etapie realizacji projektu – co przełożyło się na powstanie oryginalnych, wyróżniających się aranżacji, zgodnych z założeniami dotyczącym identyfikacji wizualnej Banku BGŻ. Dzięki pracy zespołu MTP projektującego i realizującego zabudowę, przygotowania do udziału w targach z naszej strony skupiły się przede wszystkim na działaniach promocyjnych i sprzedażowych.thumbnail_bgz_foto.JPG

Współpraca z MTP odbyła się w sposób zwieńczony dla nas najwyższym sukcesem – zadowoleniem naszych klientów. Z przyjemnością polecamy zespół MTP również innym Zamawiającym, jako rzetelną firmę, fachowo realizującą powierzone jej zadania.

 

Maciej Piskorski

Dyrektor Departamentu Finansowania Agrobiznesu w Banku BGŻ

 

 

thumbnail_kzgw_logo_poziom_rgb.pngKrajowy Zarząd Gospodarki Wodnej od początku swojego istnienia bierze udział w targach POLEKO, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. W 2011r. zdecydowaliśmy się powierzyć kompleksową organizację stoiska zespołowi MTP.thumbnail_kzgw.jpg

Dzięki temu nasze stoisko zdecydowanie wyróżniało się pośród innych. Odwiedziło nas wielu gości, a my mieliśmy możliwośc zaprezentowania aktualnych działań podejmowanych zarówno przez Krajowy, jak i regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej. Jestem przekonany , że dzięki współpracy z zespołem MTP nasze uczestnictwo w targach zakończyło się pełnym sukcesem.

Leszek Karwowski

Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej

 

thumbnail_lolo_mrr_1-1.jpgNiniejszym pragnę potwierdzić pomyślne zakończenie realizacji zamówienia publicznego PN. „Organizacja i obsługa wydarzeń Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w okresie prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej”, którego Wykonawcą były Międzynarodowe Targi Poznańskie (…) Jednocześnie chciałabym złożyć (…) podziękowania dla całego zespołu MTP zaangażowanemu w realizację powyższego zamówienia za profesjonalne podejście do zadań na każdym etapie projektu, za najwyższą sprawność organizacyjną, skuteczną współpracę z przedstawicielami Zamawiającego oraz życzliwość, która również była jednym z kluczowych elementów ułatwiających realizację zadania.  thumbnail_obraz_032.jpg

Pragnę również podkreślić, iż sprawną organizację wydarzeń chwalą ich uczestnicy, co jest najlepszym potwierdzeniem Państwa profesjonalizmu i zaangażowania. (…)

Monika Kusina-Pycińska

Dyrektor Departamentu Unii Europejskiej

i Współpracy Międzynarodowej

/fragment pisma z podziękowaniem przesłanego na ręce Prezesa Zarządu MTP Andrzeja Byrta; IDEA Expo była odpowiedzialna za realizację usług graficznych i drukarskich, projekt i wykonanie scenografii/wystroju oraz dostarczenie mebli/

 

 

 

thumbnail_logo_dolomity.jpgPrzedstawicielstwo Consorzio Dolomiti – Regione Veneto może z całą pewnością stwierdzić, że uczestnictwo w Targach w Poznaniu zakończyło się pełnym sukcesem. Nasze stoisko odwiedziło wielu gości, a my mieliśmy możliwość prezentacji położenia Dolomitów oraz gór Veneto, jak również ofert specjalnych w niezwykle interesujący sposób. thumbnail_dolomity.jpg

Pragniemy złożyć podziękowania na ręce całego zespołu IDEA Expo za doskonałą współpracę, jak również za możliwość prezentacji naszego stoiska w filmie promocyjnym.

Valerio Tabacchi

Consorzio Dolomiti – Regione Veneto

 

logotauron.jpgKompleksową organizację stoiska na targach GMINA 2011 powierzyliśmy zespołowi IDEA Expo, czyli targom poznańskim. Nasza współpraca obejmowała, oprócz zaprojektowania i budowy stoiska, również przygotowanie i dystrybucję materiałów reklamowych oraz obsługę multimedialną.thumbnail_tauron_gmina__2011.jpg

 

Stoisko TAURONA wyróżniało się spośród innych, było efektowne dzięki zastosowaniu wydruków wielkoformatowych, podwyższonych ścianek oraz podniesionej i podświetlonej diodami LED-owymi podłogi. Projektant zadbał też o pełną zgodność grafiki z Systemem Identyfikacji Wizualnej naszej firmy. Każdy element stoiska był starannie przemyślany tak, aby uzyskać optymalny efekt bez ponoszenia wygórowanych kosztów.

 

Jolanta Mrówczyńska

Kierownik Biura Marketingu

logo_f-l-bmp.jpgSpółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej BZ WBK. Jako uniwersalny leasingodawca Spółki oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych klientom z sektora MŚP oraz dużym firmom i klientom korporacyjnym

Z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi udanie współpracujemy od ponad 2 lat przy budowie stoisk na targi w Poznaniu,  Kielcach, Krakowie oraz Bednarach. Doceniamy przede wszystkim profesjonalizm konsultantów przekładający się na zrozumienie naszych potrzeb. Nasze partnerskie relacje i zaufanie budowaliśmy krok po kroku.

Aktualnie możemy niemalże w całości zdać się na pomysły oraz fachowe sugestie pracowników MTP. Dzięki temu organizacja udziału w targach zajmuje nam znacznie mniej czasu i możemy skoncentrować się na planowaniu działań promocyjnych i sprzedażowych.

thumbnail_bz.jpgJedną ą z ciekawszych realizacji przygotowanych przez MTP  był zewnętrzny pawilon o powierzchni 100 m2 przygotowany na targi rolnicze Agro SHOW 2010 i 2011. Atrakcyjny wygląd pawilonu łączył się w tym przypadku z  funkcjonalnością nie odbiegającą od klasycznego biura.

Dotychczasowa współpraca z MTP przebiegała na tyle pomyślnie, że mamy nadzieję kontynuować ją przy kolejnych projektach . Podoba nam się też pomysł wprowadzenia nowej marki, pod którą działać będzie zespół obsługujący imprezy targowe. Z pewnością dzięki temu usługi w zakresie budowy stoisk będą lepiej identyfikowane wśród wystawców i nieodmiennie kojarzyć się będą z wysoką jakością.

Michał Kacprzak
koordynator ds. wsparcia biznesu
Biuro Rozwoju Biznesu i Wsparcia Sprzedaży
BZ WBK Leasing SA
BZ WBK Finanse & Leasing SA

logo_polwell_male.JPGWspółpraca firmy Polwell Sp. z o.o. z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi obejmowała projektowanie i budowę stoiska targowego podczas jednej z najpopularniejszych imprez targowych branży fryzjerskiej w Polsce – LOOK 2010. Ze swojego zadania MTP wywiązały się w sposób niebudzący zastrzeżeń. Atrakcyjny projekt, solidne wykonanie, terminowa i przyjazna obsługa to cechy, z jakimi miło nam się było zetknąć podczas naszej współpracy. Nie bez znaczenia jest także fakt, że również w trakcie trwania imprezy targowej można było liczyć na pomoc i wsparcie w Ich strony. Z przyjemnością możemy polecić w/w firmę, która rzetelnie i fachowo projektuje i realizuje stoiska targowe.

Ewelina Kopera

Polwell Sp. z o.o.

 

john_bmale.JPGCo roku John Deere  Polska bierze udział w co najmniej w  3 wystawach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.  Podczas każdej z tych imprez targowych staramy się przygotować wyróżniające narzędzia komunikacji do zwiedzających oraz narzędzia do rozwoju relacji z dotychczasowymi Klientami. Oferowana obsługa przez organizatora wystaw- MTP jest bardzo szeroka i kompleksowa. Na szczególne podkreślenie zasługuje wyróżniająca kreatywność, wyjątkowa elastyczność oraz terminowość Zespołu MTP zajmującego się zabudową i przygotowaniem różnych narzędzi komunikacji. Zapewnia nam to przygotowanie na czas stoiska pozostającego w pamięci zwiedzających przez następne miesiące.

Piotr Dziamski

Branch Tactical Marketing Manager

John Deere Polska Sp. z o.o.

 

logo_zetor_male.JPGW zakresie budowy stoiska współpracujemy z targami poznańskimi już od lat, zarówno w Poznaniu jak w i innych ośrodkach targowych. Cieszy nas fakt, że nasze stoisko jest nie tylko dobrze zaprojektowane i funkcjonalne, ale przede wszystkim zoptymalizowane pod względem jakość/cena. Doceniamy indywidualną opiekę nad każdym naszym wystąpieniem targowym, dzięki czemu oszczędzamy mnóstwo czasu i zawsze jesteśmy pewni końcowego efektu. Stała współpraca jest też gwarancją spójności wszystkich projektów i ich pełnej zgodności z systemem identyfikacji wizualnej firmy Zetor. Warto podkreślić, że projekt każdego stoiska umożliwia swobodny dostęp zwiedzających do naszych produktów oraz ich sprawną obsługę. W przypadku targów rolniczych jest to kwestia kluczowa, ponieważ większość zwiedzających to klienci końcowi.

Roman Libar

Członek Zarządu

Zetor Polska Sp. z o.o.

 

 

instytut.jpgMiędzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2011 odpowiedzialne były za przygotowanie polskich stoisk narodowych organizowanych przez Instytut Książki na międzynarodowych targach książki w Londynie i Frankfurcie. Zakres współpracy obejmował przygotowanie stoiska, transport materiałów oraz bieżąca obsługa stoiska podczas targów. Wszystkie zadania zostały wykonane bez zarzutu. Współpraca pomiędzy Instytutem Książki a targami poznańskimi przebiegała sprawnie, co potwierdzają opinie wydawców obecnych na stoiskach. Jesteśmy przekonani, że MTP są w pełni profesjonalną firmą doskonale wywiązująca się z tego rodzaju zadań.

Ryszard Skrzypczak

Zastępca Dyrektora Instytutu Książki

 

cream.JPGZ Międzynarodowymi Targami Poznańskimi mieliśmy okazję współpracować już dwa razy. Pierwszy raz podczas targów Polagra-Tech przy powierzchni 900m²  oraz na targach Bakepol przy powierzchni 300m².  W oby dwóch przypadkach MTP wykazało się pełnym profesjonalizmem. Kompleksowa zabudowa stoisk, wyposażenie multimedialne oraz wsparcie techniczne podczas trwania targów przebiegało bez zastrzeżeń. Było nam niezmiernie miło współpracować z MTP, które wykazało się dużym zaangażowaniem oraz fachową obsługą.

 

Beata Kołodziej
Specjalista d/s reklamy

Cream Sp. z o.o.

[ Wstecz ]