Szczyt Bałkanów Zachodnich

Kolejna prestiżowa realizacja - właśnie trwają przygotowania do Szczytu Bałkanów Zachodnich

Z dumą informujemy, że będziemy operatorem technicznym niezwykle prestiżowego wydarzenia, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 3 do 5 lipca 2019, czyli Szczytu Bałkanów Zachodnich.

 

4 lipca spotkają się w Poznaniu ministrowie spraw zagranicznych, spraw wewnętrznych oraz gospodarki. 5 lipca odbędzie się Szczyt Liderów – szefowie państw lub rządów partnerów Procesu Berlińskiego rozmawiać będą o najważniejszych sprawach dla regionu Bałkanów Zachodnich.


I tak w skrócie:
- w Poznań Congerss Center przygotujemy główne sale na potrzeby spotkań głów państw, spotkań ministerialnych i bilateralnych wraz z całą infrastrukturą AV / IT. Zapewnimy także okragłe stoły, przy których do rozmów zasiąść może kilkadziesiąt osób jednocześnie.
- zaadaptujemy pawilon 7 na potrzeby sesji otwierającej - będzie to scena z widownią, 6 sal konferencyjnych, przestrzenie cateringowe i strefy wypoczynku, stoiska wystawców oraz wystawa UNESCO
- zaaranżujemy pawilon 8A pod kątem Forum Think Tank, Forum Społeczeństwa Obywatelskiego i Forum Biznesu.

Poznań od lat tworzy znakomity klimat dla spotkań miedzynarodowych na najwyższym szczeblu, a my jesteśmy dumni, że możemy współtworzyć tak prestiżowe wydarzenia.

szczyt_balkanow.jpg

 


 


Back