Spektakularna oprawa PRESS NIGHT podczas Poznań Motor Show

Stworzyliśmy multimedialne miasto przyszłości

PRESS NIGHT to w branży motoryzacyjnej najbardziej oczekiwany event w roku. Wydarzenie to tradycyjnie otwiera poznańskie targi motoryzacyjne i odbywa się w wieczór je porzrzedzający.

 

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że zarówno koncepcja wydarzenia jak i jego oprawa multimedialna sa naszym autorskim dziełem. Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych partnerów w zakresie scenicznych multimediów oraz animacji 3D.

 

Motywem przewodnim stało się motoryzacyjne miasto przyszłości, pełne oszałamiających animacji 3D, hologramów i efektów specjalnych.

Sercem sceny był gięty ekran diodowy o powierzchni  140m2 H3-HD.  Do oświetlenia efektowego uzyliśmy 130 inteligentnych urządzeń oświetleniowych i 60 naświetlaczy architektonicznych. Uwagę zwracały efekty specjalne uzyskane dzięki wytwornicom ciężkiego dymu, wytwornicom CO2, kino-mo (cyfrowemu systemowi AV) Perfekcyjne nagłośnienie (m.in. koncertu Marcina Wyrostka) zapewnił system wyrównany liniowo L’acoustic.

Warto dodać, że podczas 3-dniowego montażu pracowało 12 doświadczonych techników scenicznych oraz 8 sprawnych realizatorów

 

Do obejrzenia pełnej galerii zdjęć z tego wydarzenia zapraszamy na naszą stronę na Facebooku.

exon.jpg

exon3.jpgexon4.jpgexon6.jpgexon10.jpgexon13.jpgexon14.jpg

Wstecz