COP 24 w naszych rękach!

Po raz trzeci zostaliśmy techniczno-logistycznym operatorem Konferencji Klimatycznej

Z dumą informujemy, że Międzynarodowe Targi Poznańskie zajmą się techniczno-logistyczną organizacją Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu COP24, która odbędzie się w Katowicach w dniach od 3 do 14 grudnia 2018.

IDEAEXPO.MTP, jako techniczne ramię naszej firmy odpowiedzialna będzie m.in. za budowę i wyposażenie licznych tymczasowych sal konferencyjnych, oznakowanie terenu konferencji i budowę systemu energetycznego na potrzeby wydarzenia. W planach jest aranżacja przestrzeni o powierzchni prawie 32,5 tys. m2!. MTP będą odpowiedzialne także za budową i obsługą systemu komputerowego oraz teleinformatycznego.

Warto dodać, że Katowice to trzecia po Poznaniu (COP14, teren MTP) i Warszawie (COP19, Stadion Narodowy) tego typu realizacja w wykonaniu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Każda z nich - z racji różnic w infrastrukturze na miejscu wydarzenia - jest inna. Łączy je podobny poziom wymagań ze strony Organizatora. Dotychczasowe nasze prace na potrzeby konferencji klimatycznych zostały wysoko ocenione przez przedstawicieli ONZ i Ministerstwa Środowiska.

 

cop_kotowice_spodek.jpg

Wstecz