Do pracy w kamieniołomie

O tym, że wydarzenia można zorganizować wszędzie, przekonuje przykład firmy Bergerat Monoyeur - dystrybutora maszyn CAT. Ale do tego trzeba mieć nie tylko pomysł, ale także dobrego partnera i wykonawcę

Dębska Wola k/Morawicy niedalejko Kielc - to miejsce zostało wybrane na organizację w dniach 11-15 maja  2015 wydarzenia dla klientów, dealerów i partnerów firmy Bergerat Monnoyeur. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że jest to dawna kopalnia odkrywkowa wapienia, wykorzystwana obecnie jako tor motocrossowy.

Zespół IDEAEXPO.MTP został zaproszony do wykonania części prac związanych z infrastrukturą oraz organizacją tego wydarzenia. W niezwykle malowniczym, a jednoczesnie surowym i trudnym technicznie terenie powstało miasteczko namiotowe z pełnym zapleczem technicznym i sanitarnym - przyłączami prądu, internetem wraz z wi-fi, sprzętem AV-TV, kamerkami Go-Pro oraz toaletami przenośnymi i kontenerowymi. Cały teren został wygrodziny i oznakowany. Namioty zostały umeblowane i wyposażone  pod kątem zaplanowanych wydarzeń: warsztatów dla dealerów, prezentacji dla klientów oraz przewidzianego na piątkowy wieczór spotkania przy grillu, wieńczącego trwające aż 5 dni wydarzenie. Na potrzeby tego właśnie spotkania zaaranżowana zostanie m.in. Strefa VIP oraz bogato wyposazony drink bar  z obsługą. Z pewnością wieczór urozmaicą efektowne pokazy barmańskie.

 

 

Back