Targi czterech pasji od jutra w Poznaniu

Przygotowania do targów Rybomania, Knieje, Boatex i Tour Salon na ostatniej prostej

Targi RYBOMANIA to wydarzenie na niespotykaną skalę nie tylko w Polsce ale i w Europie.
Co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy wędkarzy żądnych poznania najnowszego sprzętu wędkarskiego i spotkań z prawdziwymi pasjonatami. To targi, które stanowią miejsce spotkań wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wypraw nad wodę, ale także społeczność, dla której wspólnym mianownikiem jest chęć przeżycia przygody, niezwykłe emocje i oczywiście oczekiwanie na rybę życia.

Targom RYBOMANIA będą towarzyszyć odbywające się w tym samym czasie Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX oraz Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

Wszystkie cztery wydarzenia, promowane jako targi czterech pasji, są dowodem, że z powodzeniem można łączyć pasję z biznesem, aby wyzwalać emocje kolejnych pasjonatów.

 

Cieszy nas fakt, że mogliśmy na potrzeby tych wydarzeń przygotować aż 250 stoisk na całkiem sporej powierzchni, bo na ponad 7.100 m2.

Dziś przed nami intensywny dzień pracy, ale już nie możemy doczekać się weekendu, żeby zobaczyć nowości na stoiskach. Na zarażenie się pasją nigdy nie jest za późno.

 

 


Wstecz